Суббота, 23 ноября, 2024
ДомойИнтересноПеревага гіпсокартонних стель

Перевага гіпсокартонних стель

Серед сьогоднішніх облицювальних будівельних матеріалів найбільшу популярність здобув гіпсокартон. З його допомогою обкладають стіни, застосовують при розробці ніш і арок, а ще багатоярусних стель для самих різних приміщень. Знаючи, як зробити kvartal-club.com.ua, можна особисто створювати найрізноманітніші конструкції які підвішуються, економлячи при цьому чимало коштів.

Перевага гіпсокартонних стель Як правильно підібрати стельовий гіпсокартон

У варіантах коли стеля має ці пошкодження, що його неможливо вирівняти» сирим » способом. Тоді набагато легше і краще зробити фальш-стелю, собою являє декоративну конструкцію, яка закриває чорнову стелю. Цей спосіб стельової обробки фахівці як правило називають сухим, оскільки в разі ремонту буває набагато менше бруду.

Є пару варіантів виконання фальш-стелі, також підшивної. Головна відмінність підшивної стелі полягає в її конструкції, завдяки якій всі несучі деталі – бруски і профілі несучого типу, можна встановлювати конкретно на перекритті основної стелі.

Подібна конструкція зменшує відстань між базовим і стелею підшивним до своєї товщини каркасних елементів. Тому підшивна стеля не краде простір, що робить його прекрасним варіантом в приміщеннях, висота яких невелика. Порівняно невелика відстань між покриттям з ефектом декору і несучої стельової поверхнею не надає можливості розмістити в просторі закритого типу розводки комунікацій. У той же час за допомогою підшивної стелі швидко і легко сухим способом прикрашати площину стелі, заховати помірні нерівності на поверхні основної стелі.

До числа недоліків підшивного покриття для стелі можна віднести:

  • неможливість монтажу джерел освітлення та інших комунікацій на поверхні стелі через невеликий зазор між конструктивними елементами;
  • велика вага конструкції підшивних стель;
  • відносно небагатий набір декорацій.

Плюси і мінуси підшивних стель з гіпсокартону

По суті, плити з гіпсокартону – це гіпс, що пройшов спеціалізовану обробку і скріплений з обох сторін особливо міцним картоном. Як і будь-який будівельний матеріал, гіпсокартон має кілька прекрасних переваг і деякими мінусами, що ми проконтролювали на своєму досвіді.

Монтаж гіпсокартонної стелі власними руками

Вражаюче, але такого роду стеля відмінно вписувався як в гостинний інтер’єр, так і кімнати для дитини. При цьому закріпити плити з гіпсокартону до дерев’яної стелі виявилося дуже просто.

Головна незручність викликала ваговитість конструкції (вага 1 кв.м листа становить 15-20 кг), а ще розміри самих плит (довжина близько 2,5 м, ширина 1,2-1,3 м і товщина від 8 до 24 мм), тому працювати доводилося як мінімум удвох.

А в іншому все дуже легко: за допомогою саморізів до поверхні стелі прикріпили каркас з дощок з дерева (замість них можна застосовувати напрямні з металу), заздалегідь точно розрахувавши розміри, і обшили гіпсокартонними листами.

Вкрай важливо встановити каркас правильно, щоб не було ніяких його коливань, інакше потім на поверхні стелі будуть виникати тріщини.

З’явилися між листами шви замазали для герметичності шпаклівкою. Потім на ці шви приклеїли спеціалізований бинт-серпянку, зашпаклювали і все добре зашліфували.

Заключний етап роботи — стельова фарбування. До речі, тут можна скористатися практично будь – якою фарбою абсолютно різних кольорів, дуже важливе-правильно вибрати грунт. На стельову поверхню можна ще приклеїти шпалери, але ми підібрали спрощений варіант – побілку. дЕтальніше дивіться в нашому блозі http://kvartal-club.com.ua/

Для освітлення зробили в гіпсокартоні прорізи, провели електричну проводку, до якої під’єднали джерела освітлення. Добре встановлений гіпсокартонна стеля створює затишок будинку і, основне, буде служити вірою і правдою дуже довго.

Похожие записи

Популярное