Якісне обслуговування автомобіля неможливе без охолодження салону влітку та його просушування, підігріву восени, навесні. Такий спосіб коригування температури у салоні дарує комфорт, зберігає електронне обладнання автомобіля у належному стані. Для підтримки роботи, ремонту, обслуговування потрібна регулярна перевірка та за потреби також заправка автокондиціонерів Рено і авто інших марок в Львові. Таку послугу надає СТО “Гермес”. Спеціалісти СТО пропонують постійний нагляд за автомобілем та його пристроями клімат-контролю. Майстри станції техобслуговування також виконають всі регламенти під час планових ТО, виконають ремонтно-відновлювальні роботи всіх рівнів складності.
Чому автокондиціонери потребують регулярного огляду та дозаправки?
Автомобільні кондиціонери виконані як кондиціонуючі пристрої з мінімальними розмірами. Водночас вони мають забезпечити необхідну температуру в салоні. Також кондиціонери для автомобілів відрізняються особливістю конструкції, реалізацією їх за спеціальною схемою розташування.
Компактні, вони водночас мають розташовуватись у тому місці авто, де будуть відбирати найменше місця в салоні. Але водночас мають забезпечувати прохолодою салон із мінімальною відстанню від джерела виходу з очищеним, охолодженим повітрям.
Регулярний огляд необхідний внаслідок того, що є імовірний витік охолоджуючої рідини. Такі мікровитоки відбуваються непомітно. Фреон, що застосовується є безпечним і він не відчувається – немає жодних проявів витоку по запаху чи самопочуттю. Саме тому такий огляд, дозаправка фреоном та остаточна перевірка – обов’язкова процедура. Вона рекомендована для автокондиціонерів перед літнім сезоном і напередодні осінньо-зимового періоду експлуатації. Це необхідно для регуляції роботи кондиціонера, налаштування його на оптимальні показники ефективності.
Як перевіряється якість роботи кондиціонера і чому таку перевірку складно виконати самому
Перевірка роботи кондиціонера – це робота яку варто виконати в СТО спеціалістами. Все через те, що дізнатись точний рівень тиску фреону вмиканням на різні режими не вийде. Для ефективної перевірки необхідно використати діагностування за допомогою датчиків. Також для постійного і якісного відновлення роботи, потрібно доступ до самої системи циркуляції фреону. Систему перевіряють на наявність мікротріщин, місць, де відбувається витік внаслідок механічних або хімічних пошкоджень.
Після заливання теплообмінної рідини у необхідній кількості, ремонтники запаюють ізольовану систему. Такий кондиціонер буде працювати якісно:
- він не матиме зниження якості охолодження;
- може виконувати свою функцію постійно, без зупинок;
- буде безпечним для користувачів, створить комфортний мікроклімат в салоні автомобіля.
Проте є один перевірений спосіб дізнатись, що з кондиціонером не все гаразд навіть без тестування його роботи датчиками. Для цього потрібно ввімкнути його на повну потужність. Якщо він забезпечуватиме температурний баланс нижчий від номінального на 20-30% – це вже сигнал для термінового звернення до спеціалістів. Імовірно, що є проблема із герметичністю охолоджувально-випаровувальної системи. Ще одна версія – низка потужність компресора – другого за важливістю компонента кондиціонера.