Система відеоспостереження — це оптимальний спосіб забезпечити потрібний рівень безпеки на усіх об’єктах. Це може бути приватний будинок, магазин або підприємство. Тип об’єкта — це лише один параметр, який потрібно враховувати при встановленні відеоспостереження. Більше про вибір та монтаж потрібного обладнання здатні розповісти фахівці Контролмастер, які знають усе про сучасні рішення безпеки.
Встановлення відеоспостереження: ключові деталі
Монтаж відеоспостереження починається з визначення функцій, яке має виконувати обладнання. Ось кілька найчастіших опцій, які накладаються на сучасні відеокамери:
- захист від крадіжок;
- моніторинг території;
- контроль за персоналом;
- дистанційний контроль.
Як тільки з функціями відеоспостереження визначились, орієнтуйтесь на тип камери. Вуличні та внутрішні камери відрізняються не лише особливостями використання, але й за технічними характеристиками. Тут відіграє роль кілька основних параметрів:
- Кут огляду. Вузькокутові камери підходять для детального моніторингу невеликих площ, а ширококутові камери варто обирати з метою загального огляду.
- Якість зображення. Full HD (1080p) гарантує чіткість відео, а підтримка 4K дає змогу говорити про розпізнавання деталей — облич або номерів авто.
- Наявність підсвітки. Це особливо актуально для вуличних камер, які часто використовуються при поганих умовах освітлення. Завдяки вбудованій підсвітці якісне зображення вдасться отримати навіть вночі.
Підтримка додаткових функцій камер відеоспостереження теж відіграє вагому роль. Наприклад, наявність датчиків руху дає змогу швидко виявити зловмисників та передати інформацію у відповідні органи. До додаткових опцій, які дають змогу забезпечити відповідний рівень безпеки, також відносять розпізнавання облич та можливість інтеграції з системою розумного дому.
Додаткові деталі встановлення відеоспостереження
Крім технічних аспектів, досвідчені фахівці монтажних робіт обов’язково прораховують розташування камер. Для цього враховуються такі параметри:
- наявність критичних точок;
- висота монтажу;
- рівень освітлення.
Камери відеоспостереження відрізняються не лише функціоналом й характеристиками, але й особливостями монтажу. Враховувати важливо їх тип — провідні або безпровідні. Перша конфігурація бюджетніше, але вимагає додаткових кабелів на етапі монтажу. Якщо обрано бездротові камери, їх монтаж значно простіше, але відіграє роль якість Wi-Fi сигналу.
Підбирати камери важливо й з урахуванням системи зберігання даних. Вона може бути локальною — в цьому випадку використовуються SD-карти або відеореєстратори. Якщо підтримується хмарне зберігання, тоді доступ до записів зберігається через інтернет.
Щоб камера відеоспостереження на 100% виконувала свої функції, враховуйте також сумісність обладнання з іншими сучасними рішеннями у сфері безпеки. Це можна сказати й про мобільні додатки, які використовуються для віддаленого моніторингу. В ідеалі, камери відеоспостереження мають бути під’єднані до однієї системи й поєднуватись з сигналізацією та іншими технологічними рішеннями.
Обрати сучасні камери відеоспостереження — це забезпечити потрібний рівень безпеки, орієнтуючись на тип об’єкта, його площу та потрібний функціонал. Спеціалісти Control Master допоможуть підібрати камери та здійснити якісний монтаж відеоспостереження при будь-якому бюджеті та запиті.