Понедельник, 18 ноября, 2024
ДомойИнтересноДосліджуємо світ за допомогою географічної карти: уроки НУШ

Досліджуємо світ за допомогою географічної карти: уроки НУШ

Якщо замислитися, то саме шкільна географічна карта півкуль землі формує наше уявлення про навколишній світ. Розглядаючи карту світу з країнами, материками, океанами, дитина назавжди запам’ятовує їх обриси, розміри та розташування.

Тому від того, наскільки якісну, детальну й актуальну карту світу купити на стіну кабінету географії, залежить, як протягом усього подальшого життя майбутні дослідники й науковці сприйматимуть світ.

Досліджуємо світ за допомогою географічної карти: уроки НУШ

Які карти світу купити в шкільний кабінет

Для того, щоб учні повноцінно засвоїли шкільний курс географії, вчителю потрібна достатня кількість ілюстративних матеріалів, у тому числі й настінні карти.

Вони — неодмінна частина допоміжного навчального обладнання при вивченні півкуль, материків і їх частин, окремих держав. А ще — Сонячної системи і зоряного неба. Окрім того, карти бувають фізичні, політичні, економічні, топографічні, кліматичні, екологічні, а також карти ґрунтів і природно-заповідних фондів.

З повним асортиментом шкільних карт і глобусів, рекомендованих міністерством, можете ознайомитись, перейшовши за лінком https://b-pro.com.ua/katalog/geografiya/karti/geografichnikartisvitu.

Для яких тем які настінні карти купити   

Географія — наука комплексна. Вона досліджує багато природних явищ, взаємозв’язків та наслідків впливу людини на екологію. Правильно підібрані карти й атласи допоможуть учням глибше зрозуміти тему та краще запам’ятати пройдений матеріал.

Найчастіше на шкільних уроках вчитель використовує:

  • Фізична карта світу — це основна загально-географічна карта згідно зі шкільною програмою.
  • Фізичну карту Європи — використовується для вивчення країн як у складі Євросоюзу, так і кожної окремо, тож також часто з’являється на уроках. Політична карта Європи також знадобиться, особливо на уроках географії в старших класах.
  • Політичну карту світу великого розміру — не раз знадобиться при вивченні політичного устрою, розвитку економіки та дослідження взаємозв’язків між різними соціальними процесами. Вона ілюструє сучасні кордони держав, допомагає вивчити їхні столиці, знайомить із політичним устроєм. А стандартна контурна політична карта світу в учнівському атласі стане чудовим посібником для закріплення знань під час виконання самостійних і контрольних робіт.
  • І, звісно ж, політичну, фізичну, контурну карти України — у якості наочних ілюстрацій під час пояснення теми, для повторення та самостійного опрацювання учнями вдома, виконання практичних робіт.

 

Все це ви зможете знайти за посиланням https://b-pro.com.ua/katalog/geografiya/karti

Інтерактивна дошка — сучасна заміна звичній географічній карті світу

Вплив інновацій відчутний в усіх сферах життя, і чи не найбільше — в освіті. Завдяки новим технологіям звичне нам навчальне обладнання видозмінюється й набуває не тільки інших форм, а й нових можливостей.

Розглянемо на прикладі географічної карти світу. Шкільні карти можуть бути в друкованому вигляді чи в цифровому форматі. Буває карта світу велика, що займає всю стіну шкільного кабінету географії, а є й така, що може вміститися на розвороті підручника. Але найсучасніший варіант — карта, що зображається на інтерактивному екрані. Завантаживши відповідний додаток і встановивши спеціальне ПЗ для мультимедійного комплексу, можна назавжди забути про паперові настінні карти.

З мультимедійним обладнанням навчальний процес може бути надзвичайно простим. Наприклад: під час вивчення теми вчитель помічає, що деякі учні плутають столиці Уругваю і Парагваю. Усього декілька кліків — і контурна карта Південної Америки вже на екрані, можна одразу виправити помилку. Також інтерактивна дошка надає можливість ще одного цікавого способу використання карт — у якості інфографіки. Просто оберіть тему, проведіть дослідження, знайдіть статистику й зафарбуйте відповідними кольорами ділянки карти. Інформативна ілюстрація готова!

Але якщо вам більше подобається традиційний метод викладання — якісні географічні карти купити можна як у звичних магазинах, так і онлайн. Останній спосіб більш зручний, сучасний і дозволяє зекономити час на підбір і закупку навчального оснащення, а також транспортування його до шкільних приміщень.

Де купити настінну політичну карту світу

Цю та інші види настінних карт світу купити краще всього в спеціалізованого постачальника товарів для школи. Чому?

По-перше, такі інтернет магазини як цей https://b-pro.com.ua/ зазвичай мають дуже широкий асортимент оснащення шкільних кабінетів, і ви зможете відшукати будь-яку необхідну вам карту світу, півкулі, материків і окремих країн.

По-друге, ви зможете замовити не лише контурну карту півкуль світу чи географічну карту Європи, а й усе необхідне обладнання з географії: моделі, глобуси, колекції та навіть цифрові вимірювальні комплекси й метеостанції.

І по-третє, на додачу до обладнання, ви зможете користуватися перевагами клієнтоорієнтованого сервісу. Деякі компанії, як, наприклад, B-Pro, мають навіть спеціально сформований відділ методичної підтримки. Бажаєте дізнатися більше? Телефонуйте (044) 353-33-77 та отримайте професійні консультації.

Похожие записи

Популярное