Четверг, 23 января, 2025
ДомойИнтересноЛаки, грунтовка і шпаклівка - правила застосування

Лаки, грунтовка і шпаклівка — правила застосування

Грунтовка шпаклівка штукатурка послідовність при ремонті

Що роблять, щоб домогтися такого, як на цій картинці результату — спочатку шпаклюють або гарантують? Дотримання послідовності виконання технологічних операцій при виконанні штукатурних і малярських робіт, має якщо не вирішальне, то дуже важливе значення.

А тому кожен, хто має намір своїми руками зайнятися обробкою приміщення, повинен знати, як правильно підготувати його поверхні під фінішну обробку. Відео в цій статті на тему: «Що спочатку: шпаклівка або грунтовка?», Стане наочним посібником в даному питанні. Лаки, грунтовка і шпаклівка — правила застосування замовити тут berger-seidle.

Лаки, грунтовка і шпаклівка — правила застосування

Послідовність шарів

Для того, щоб інтер'єр в кінцевому підсумку радував погляд, потрібно добре попрацювати. Ідеально рівні стіни і стеля — ще не гарантія того, що побілка або шпалери на них будуть добре триматися.

Якщо є сумніви, що якісно виконати обробку не вийде своїми силами, краще довіритися досвідченому майстрові. Що потрібно робити в першу чергу, якщо вирівнювання поверхонь виконали штукатуркою або гіпсокартоном, і як взагалі правильно підібрати для них матеріали? Сподіваємося, що наша інструкція дасть вам на ці питання вичерпні відповіді.

Якщо поверхню обштукатурено

Незважаючи на все зростаючу популярність гіпсокартону, штукатурний спосіб вирівнювання був і залишається номером один. Причина проста: він не забирає корисну площу у приміщень, часто і без того занадто маленьких. І потім, обшивка стін листами ГІПОКАРТОН, хоч і називається «сухим» способом, але теж включає в себе мокрі процеси.

Про них ми поговоримо трохи пізніше, а поки розглянемо варіант, коли потрібно зробити ремонт, не зачищаючи поверхні стін або стелі до підстави. Це можливо тільки в тому випадку, коли шар штукатурки ще зберігає свою міцність, а його фінішне покриття потребує оновлення.
Як би ви не намагалися зняти його так, щоб зберегти гладкість накривочного шару у старої штукатурки, у вас нічого не вийде. І неважливо, яке декоративне покриття було на стінах: шпалери або побілка.
Знімаючи його, доведеться орудувати шпателем, а значить, подекуди обов'язково вийдуть вибоїни, розкриються тріщини. Щоб їх приховати, і знову зробити підставу гладким, наноситься новий накривний шар, або, ще називають цю операцію, виробляють шпатлювання.

Зверніть увагу! При покупці шпаклювальних сумішей, потрібно враховувати деякі нюанси. Наприклад, на цементну штукатурку можна наносити гіпсову шпаклівку, а ось зробити навпаки — не можна. Гіпсова стяжка має меншу міцність, і тому служити підставою для нанесення шпаклівки на цементній основі не може. Тому, якщо підстава гіпсове, то і шпаклювати його потрібно гіпсової сумішшю.

Похожие записи

Популярное