Четверг, 23 января, 2025
ДомойИнтересноМеблі для вітальні: актуальність вибору, створіть затишок із якiсною продукцією

Меблі для вітальні: актуальність вибору, створіть затишок із якiсною продукцією

Приміщення, яке з гордістю носить назву вітальні, покликане служити центром квартири або заміського будинку, оплотом домашнього затишку і кімнатою, де збирається вся родина, стомлена буденними клопотами. Необхідно вдумливо і детально опрацювати всі деталі, перш ніж приступити до ремонту і покупці меблів для вітальні.

Раніше вітальня об’єднувала в собі дві зони — їдальню і зону відпочинку. Однак з плином часу все змінюється. Зараз вітальня може виконувати безліч різних функцій: місце для сну, відпочинку і роботи; будуар для прийому гостей і бібліотека; затишна кімната для перегляду улюблених фільмів і місце, куди можна розмістити родичів, які приїхали здалеку. Яка б з функцій ні переважала в вашому випадку, вітальня — це перш за все місце для відпочинку, що впливає на настрій і обстановку цього самого приміщення, тому, прагнучи облаштувати стильний простір, підходите до задачі вибору меблів особливо ретельно. Головне створити обстановку, яка буде мати у своєму розпорядженні до релаксу в будь-який час. Замовити меблі для вітальні в Україні ви можете на сайті https://brwmania.com.ua/ua/gostinaja/.

Від того, наскільки серйозно ви підійдете до справи, залежить ваш щоденний комфорт. До того ж, кожному хочеться приємно здивувати своїх гостей, чи не так?

Мабуть, найголовнішим можна вважати питання про те, які меблі вибрати для вітальні. Оскільки саме потрібну кількість певних позицій меблів дасть вам можливість в кінці шляху сісти в своїй най-найкращою-вітальні-на-світлі з чашкою кави або чаю і радісно зітхнути, насолоджуючись плодами своєї кропіткої праці.

Але про все по порядку.

Меблі для вітальні: актуальність вибору, створіть затишок із якiсною продукцією

Призначення вітальні

Починати проектування завжди потрібно з кінця. Як би дивно це не звучало! Для того щоб вибрати оздоблювальні матеріали, текстиль, предмети меблів і декору та (найголовніше!), Продумати розташування розеток і освітлення, потрібно уявити собі результат.

Зберіться всі разом, обговоріть свої побажання про те, як повинна виглядати вітальня в кінцевому підсумку. Будьте готові до суперечок і розбіжностей, адже саме вони і допомагають народитися істині, тієї золотої середини, яка задовольнить всіх членів сім’ї.

Подумайте про те, як ви звикли або як хотіли б проводити своє дозвілля вдома, що ближче саме вам: тихі спокійні вечори в суспільстві цікавої книги, захоплюючого фільму і келиха вина або веселі галасливі зустрічі з улюбленими друзями? Чи часто ви приймаєте гостей? Хто з домашніх користуватиметься цим приміщенням? Чи доводиться комусь працювати вдома? Якщо так, то як часто? Чи потрібно передбачити додаткове спальне місце або досить дивана і крісла? Де в вашому домі буде розташовуватися обідня зона? А книги? У вас багато книг? Або, може бути, посуду? Або ви дорожите колекцією крихітних слоників, зібраних з усієї планети?

У цьому питанні немає незначних моментів, все потрібно врахувати і розставити по своїх місцях. Тут немає швидких відповідей і готових інтер’єрних рішень — все вирішуєте тільки ви. Важливо не тільки правильно і з розумом підійти до вибору призначення вітальні, але і задати настрій, яке ви хочете передати тим, хто буде приходити до вас в гості.

Розстановка меблів

Яка б з функцій ні переважала в вашому випадку, вітальня — це перш за все місце для відпочинку, що впливає на настрій і обстановку цього самого приміщення, тому, прагнучи облаштувати стильний простір, підходите до задачі вибору меблів особливо ретельно. Головне створити обстановку, яка буде мати у своєму розпорядженні до релаксу в будь-який час.

А тепер поговоримо про те, як розставити меблі в вітальні правильно, і підтвердимо міркування фото. Як і у випадку з дизайном, зробити це спочатку варто на папері. Адже поставити меблі в вітальні на листку або в програмі куди простіше, ніж перевертати диван по всій кімнаті після того, як всі елементи вже розмістилися в кімнаті. Закладайте комфортні проходи між елементами. Наприклад, відстань близько шафи необхідно розраховувати з урахуванням довжини орних дверцят + 60 см — ширина мінімального проходу.

Якщо стінку або стелаж ви маєте в своєму розпорядженні поруч з дверима, перевірте, чи не буде та на них натрапляти.

За допомогою елементів корпусних та м’яких меблів ви зможете зонувати простір, що особливо актуально для суміщених приміщень, наприклад, кухні-вітальні, в якій розставити дивани, стелажі та шафи буває непросто. Якщо ви робите ставку саме на зонування простору, зверніть увагу на те, як будуть розташовуватися джерела штучного світла і поширюватися природне світло. А ще не забудьте про важливе правило пропорційності. Тобто вибираючи меблі для маленької вітальні, краще відмовитися від масивних шаф, диванів і крісел. А якщо обійтися без них не виходить, краще віднести їх углиб кімнати, далі від вікон і дверей.

Отже, після довгих бесід, міркувань і суперечок, ви прийшли до єдиної думки про те, що повинно бути у вашій майбутній вітальні і чого там бути категорично не повинно. Вітаємо! Це було найскладнішим, далі буде набагато простіше і цікавіше.

Похожие записи

Популярное