Немає певної марки корму, який підійде всім тваринам. Кішка має сама зробити вибір. Якщо вона грайлива, здорова, а шерсть блищить, найімовірніше, корм їй підходить і власнику залишається лише вчасно наповнювати миску. Але це стосується саме повнораційного харчування. Якщо ви не знаєте, де замовити гарний корм для котів, то в магазині Petko можна заказати тут https://petko.com.ua/uk/suhoy-korm-dlya-koshek/c391/brend-values-oven-baked/.
Яким має бути хороший корм для котів на думку ветеринарів
Ветеринари рекомендують купувати корм для кішок, у якому дотримано балансу необхідних мікронутрієнтів, мінералів, незамінних жирних кислот та м'яса. У цьому плані сухі корми повністю задовольняють потреби вихованців. А ось вологі стануть скоріше десертом, ніж щоденним харчуванням. Адже, за словами письменника Террі Пратчетта, «справжній кіт навіть із найдальшого закутку квартири чує, як на кухні відкривається холодильник».
Також варто враховувати стан улюбленця та його вік. Кошенятам до року слід давати корм для кошенят. А дорослим стерилізованим кішкам – з відповідним маркуванням. Справа в різній кількості мікро- і макроелементів, необхідних організму в різному віці, — дорослій тварині потрібно менше енергії, ніж маленькій. А деякі захворювання вимагають певної дієти.
На думку ветеринарів, склад корму для кішки повинен включати м'ясо на першій позиції, тому що на початку — того і більше. Відразу за ним повинні розташовуватись якісні субпродукти (серце, печінка, нирки) та інші добавки тваринного походження, у тому числі яйця.
Якщо виробник не вказує, які саме субпродукти у складі, найімовірніше, при виробництві використані різні відходи м'ясної промисловості, які мають жодної цінності організму вихованця. Назви мають бути конкретними, а не розмитими. Наприклад, бараняча легеня, куряча печінка та ін.
У складі сухих і вологих кормів нерідко є злаки. Взагалі їх не можна назвати корисними для кішок. Однак ключове питання у тому, скільки їх щодо інших інгредієнтів корму. Якщо у складі їх не більше ніж 3% – це нормально. Наприкінці прописуються профілактичні добавки рослинного чи тваринного походження, також із конкретними назвами. Формулювання "вітамінний комплекс" або "мінерали" повинні бути відсутніми.